+420 737 211 548 | objednavky@brased.cz POTŘEBUJETE PORADIT S OBJEDNÁVKOU? ZAVOLEJTE NÁM!
Vaše objednávka
 
Košík je prázdný.

Soutěž o 100 000 Kč Plánovač podlah Plánovač vinylové podlahy Objectflor Plánovač podlahy Project Floors Konfigurátor podlah Forbo Flotex

Autorská práva

Tyto podmínky platí pro e-shop www.podlahy-brased.cz. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s níže uvedenými skutečnostmi.

Vlastníkem a provozovatelem internetových stránek www.podlahy-brased.cz je společnost BRASED EUROTEXTIL CZ, spol. s r.o.

 

Veškerý obsah internetových stránek www.podlahy-brased.cz, včetně textů, designu, grafiky, souborů, videí je chráněn autorským právem. Internetové stránky a/nebo jejich obsah lze užívat výhradně pro osobní a nekomerční účely. Jakékoliv užití internetových stránek a/nebo jejich obsahu jinak než pro osobní potřebu (zejména další šíření, uchovávání, kopírování, zpracovávání nebo úprava) je zakázáno.

 

Jakákoliv užití autorského díla bez souhlasu vlastníka, je protiprávní a postižitelné v občanskoprávní či trestněprávní rovině.

 

Značka BRASED EUROTEXTIL CZ je registrovaná ochranná značka u ÚPV-ČR, k níž se vztahují odpovídající právní předpisy.

 

Firma BRASED EUROTEXTIL CZ, spol s r.o. neodpovídá za jakékoli škody vzniklé v souvislosti s užitím či neužitím informací zveřejněných na internetových stránkách. Informace na webu jsou aktuální v době vzniku a mohou se časem měnit.

×