+420 737 211 548 | objednavky@brased.cz POTŘEBUJETE PORADIT S OBJEDNÁVKOU? ZAVOLEJTE NÁM!
Vaše objednávka
 
Košík je prázdný.

Vyhrajte nákupem podlahy 100 000 Kč Plánovač podlah Plánovač vinylové podlahy Objectflor Plánovač podlahy Project Floors Konfigurátor podlah Forbo Flotex

Autorská práva

Tyto podmínky platí pro e-shop www.podlahy-brased.cz. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s níže uvedenými skutečnostmi.

Vlastníkem a provozovatelem internetových stránek www.podlahy-brased.cz je společnost BRASED EUROTEXTIL CZ, spol. s r.o.

 

Veškerý obsah internetových stránek www.podlahy-brased.cz, včetně textů, designu, grafiky, souborů, videí je chráněn autorským právem. Internetové stránky a/nebo jejich obsah lze užívat výhradně pro osobní a nekomerční účely. Jakékoliv užití internetových stránek a/nebo jejich obsahu jinak než pro osobní potřebu (zejména další šíření, uchovávání, kopírování, zpracovávání nebo úprava) je zakázáno.

 

Jakákoliv užití autorského díla bez souhlasu vlastníka, je protiprávní a postižitelné v občanskoprávní či trestněprávní rovině.

 

Značka BRASED EUROTEXTIL CZ je registrovaná ochranná značka u ÚPV-ČR, k níž se vztahují odpovídající právní předpisy.

 

Firma BRASED EUROTEXTIL CZ, spol s r.o. neodpovídá za jakékoli škody vzniklé v souvislosti s užitím či neužitím informací zveřejněných na internetových stránkách. Informace na webu jsou aktuální v době vzniku a mohou se časem měnit.

×