+420 737 211 548 | objednavky@brased.cz POTŘEBUJETE PORADIT S OBJEDNÁVKOU? ZAVOLEJTE NÁM!
Vaše objednávka
 
Košík je prázdný.

Soutěž o 100 000 Kč Plánovač podlah Plánovač vinylové podlahy Objectflor Plánovač podlahy Project Floors Konfigurátor podlah Forbo Flotex

CELOVINYLOVÉ PLOVOUCÍ PODLAHY CONCEPTLINE & PROJECTLINE

Conceptline Click

Plovoucí vinylová podlaha Conceptline Click je řešením pro podlahy v celé domácnosti a pro komerční prostory s lehkou zátěží (třída zátěže 23/31). Design podlahy splňuje nejvyšší nároky. Do interiérů se díky němu dostanou autentické dekory dřeva, kamene, dlažby nebo betonu, které odráží aktuální trendy bytového designu a získaly řadu ocenění za design.   

Podlaha se zámkovým systémem vyniká snadnou a rychlou pokládkou bez použití lepidla. Oproti materiálům v rolích je výhodná, protože i při pokládce v členitých prostorech vzniká jen malý ořez.  

Vinylová podlaha Conceptline Click se s nejpřísnějším emisním certifikátem Indoor Air Comfort Gold řadí úzké skupině produktů, které splňují jeho přísná kritéria. Po celou dobu platnosti probíhají namátkové kontroly hodnot a je tak zajištěna stabilní kvalita.

Podlahy neobsahují ftaláty, pentachlorfenol, těžké kovy ani jiné karcinogeny. Funkci změkčovadla zde plní nezávadné BIO-plastifikátory – přírodní změkčovadla.

Protiskluzný povrch je bezpečný pro děti, seniory i domácí mazlíčky. Navíc je měkká, příjemná a teplá na dotek. Nereaguje na oheň (třída reakce Bfl-s1) a je antistatická.

Řez vinylovou podlahou Conceptline Click

Řez podlahou Conceptline Click. Podlaha má v plovoucí variantě 4 mm tloušťku a skládá se z pěti vrstev: 

1. Povrchová úprava PUR, 2. nášlapná vrstva (0,30 mm), 3. dekorativní vrstva, 4. stabilizační vrstva, 5. základní vrstva

 

Nízká výška Click podlahy 4,0 mm je ideální pro rekonstrukce. S použitím akustické podložky je to 5,5 – 6,0 mm. Díky ní však získá vynikající útlum hluku (až 20 dB). Kromě akustických vlastností nechybí ani schopnost tepelné izolace, navíc kvůli nízkému tepelnému odporu je velmi vhodná pro použití na podlahové vytápění.

Při použití v kuchyni a koupelně se můžete spolehnout na 100% odolnost vůči vlhku a vodě. Snadno se udržuje, má zvýšenou odolnost proti špinění a pro péči o ni lze použít běžné čisticí prostředky.

Aby nedošlo k poškození zámků podlahy, nezapomeňte položit podložku.

 

Podmínky pro použití na podlahové topení:

  • Elektrické topné dráty min 35 mm pod povrchem podlahy
  • Maximální povolená teplota povrchu je 27 °C
  • Nejsou vhodné pro povrchové topné folie a rohože

 

 

Projecline Click

Plovoucí vinylová podlaha Projectline Click se silnou odolností opotřebení (nášlapná vrstva 0,55 mm) a odolnými zámky pro prostory s vysokou zátěží. Je přizpůsobená pro extrémní zátěž v domácnosti, frekventované komerčních prostory i oblast lehkého průmyslu. Kolekce nabízí autentické dekory dřeva a betonu s protiskluzným a voděodolným povrchem.

Podlahy splňují limity nejpřísnější ho emisního certifikátu Indoor Air Comfort Gold, který je zárukou kvalitních a zdravotně nezávadných výrobků. Přísným kritériím vyhovuje jen 7 % výrobků na trhu, které jsou navíc průběžně náhodně kontrolovány a zákazník si tak může být jistý spolehlivostí.

Přísná pravidla musí splňovat i výroba, v tomto případě bez ftalátů. Místo nich jsou jako změkčovadla používány BIO – plastifikátory z přírodních zdrojů. Podlahy neobsahují ani formaldehyd, pentachlorfenol, těžké kovy nebo jiné karcinogeny. Podlaha tak nezatěžuje lidské zdraví, ani přírodu a je 100% recyklovatelná.

Povrch podlahy je protiskluzný. Jeho struktura doplňuje dekor a vytváří autentickou podobu podlahy. Na dotek je příjemná a teplá.

Výborně tepelně a zvukově izoluje a vytváří tak příjemné prostředí. Díky nízkému tepelnému odporu je vhodná na podlahové topení. Povrchová úprava PUR zabraňuje usazování nečistot a krytina se tak snadno se udržuje. Protiskluzný povrch je bezpečný pro pohyb dětí i seniorů a nepoškodí jej ani kolečka židlí.

Pevný zámkový spoj umožňuje rychlou a snadnou pokládku. Vinylové dílce jsou variabilní a v porovnání s podlahovinou v rolích vzniká jen malý prořez.

Řez vinylovou podlahou Projectline Click

Řez podlahou Projectline Click, celková tloušťka 4,5 mm

1. Povrchová úprava PUR, 2. nášlapná vrstva (0,55 mm), 3. dekorativní vrstva, 4. stabilizační vrstva, 5. základní vrstva

 

Podlaha je vhodná pro rekonstrukce. S vhodnou podložkou má výšku 5,5 – 6,0 mm. Ta ochrání zámky podlahy a postará se o lepší akustické vlastnosti podlahy, kdy dosahuje útlumu hluku až 20 dB. Získá na odolnosti, komfortu a bezpečnosti. Díky nízkému tepelnému odporu je podlaha vhodná pro použití na podlahové topení.

 

Podmínky pro použití na podlahové topení: 

  • Elektrické topné dráty min 35 mm pod povrchem podlahy       
  • Maximální povolená teplota povrchu je 27 °C
  • Nejsou vhodné pro povrchové topné folie a rohože

 

 

 

×