+420 737 211 548 | objednavky@brased.cz POTŘEBUJETE PORADIT S OBJEDNÁVKOU? ZAVOLEJTE NÁM!
Vaše objednávka
 
Košík je prázdný.

Vyhrajte nákupem podlahy 100 000 Kč Plánovač podlah Plánovač vinylové podlahy Objectflor Plánovač podlahy Project Floors Konfigurátor podlah Forbo Flotex

E-BOOK ZDRAVÁ DOMÁCNOST ZAČÍNÁ OD PODLAHY

Jíme BIO potraviny, používáme ekologické čistící prostředky a dětem kupujeme hračky bez ftalátů. Největší nebezpečí se přitom často skrývá pod našima nohama. Zbavme se ho.

 

Vystavení malým dávkám formaldehydu vyvolává bolesti hlavy a zánět nosní sliznice. Formaldehyd dráždí oči a vyvolává slzení. Rychle se vstřebává kůží a může způsobovat podráždění nebo alergické reakce.

 

 

 

Z trhu díky nim zmizel jeden talíř. V našich domácnostech jsou ale možná tisíce podobně závadných věcí. Může to být lžička, stůl i celá podlaha. Děti a domácí mazlíčci, které formaldehyd ohrožuje nejvíce, z těchto věcí jedí, hrají si s nimi a strkají je do pusy. Formaldehyd se tak skrytě ukládá v jejich organismu a my o tom nemáme nejmenší tušení. Formaldehyd je navíc jen jednou z přibližně 140 000 látek, které eviduje evropská databáze chemikálií a které ovlivňují náš každodenní život. Žijeme v době plastové, která je zároveň doba hektická. Nemáme čas studovat informace na etiketách a i kdybychom měli, v množství informací se jen těžko orientujeme. Nebo snad víte z hlavy, zda je ftalát DINP horší než ftalát DEHP?

 

BRASED a DOBRÉ PODLAHY si nechali zpracovat nezávislý přehledný e-book, který pojednává o všech nebezpečných látkách, které nás doma mohou ohrožovat. E-book vám také pomůže se základní orientací v tématu zdravé domácnosti. Najdete v něm užitečné rady i odkazy na důvěryhodné zdroje, kde se o škodlivých látkách v našich domovech dočtete víc.

 

V e-booku také dále naleznete srovnání zdravotní nezávadnosti všech typů současných podlahových materiálů, jako jsou vinylové podlahy, dřevěné podlahy, dlažba, korek, přírodní linoleum, PVC či laminát.

 

Ti, co v současnosti zrovna vybírají podlahu, mohou využít jednoduché rady a tipy, na co se prodejců při koupi ptát a jaké certifikáty by měly nezávadné podlahy splňovat. E-book Zdravá domácnost začíná od podlahy si můžete stáhnout na webových stránkách společnosti DOBRÉ PODLAHY.

 

 

×