+420 737 211 548 | objednavky@brased.cz POTŘEBUJETE PORADIT S OBJEDNÁVKOU? ZAVOLEJTE NÁM!
Vaše objednávka
 
Košík je prázdný.

Vyhrajte nákupem podlahy 100 000 Kč Plánovač podlah Plánovač vinylové podlahy Objectflor Plánovač podlahy Project Floors Konfigurátor podlah Forbo Flotex

VINYLOVÉ PODLAHY XXL

V našem širokém sortimentu vinylových podlah najdete i, v poslední době velmi oblíbené, plovoucí vinylové podlahy v XXL formátu, a to Longline Click a Stoneline Click.

Longline Click

Vinylová plovoucí podlaha Longline Click je k dispozici v široké škále odstínů hnědé a moderní šedé barvy v extra velkých rozměrech, které opticky zvětší interiér. Podlaha se hodí do jakéhokoliv interiéru. Má povrchovou úpravu Synchrostructure. Tato úprava dokonale kopíruje kresbu dřevěných vláken či prasklin, které jsou detailně strukturovány, a podlaha tak získává reálný vzhled dřeva. Výsledkem je podlaha s nádhernou atmosférou, evokující přírodní materiály plné nuancí a života.

Podlahová krytina Longline Click je antistatická (nepřenáší statickou elektřinu), odolná, snadno se čistí a je stálobarevná, má vysokou požární odolnost Bfl-s1. Vinylová podlaha je vhodná pro alergiky. Povrch plovoucí podlahy je příjemně teplý. Může se položit na podlahové topení. Další výhodou podlahy je kročejový útlum 16 dB.

Vinylová plovoucí podlaha v XXL formátu má třídu zátěže 23, 33, 42 a je ideální pro použití v domácnostech (ložnice, obývací pokoj, dětský pokoj, chodba, pracovna, aj.), ale i v kancelářích, restauracích, obchodech, buticích, aj.

 

Stoneline Click 

Další plovoucí vinylovou podlahou v XXL formátu je Stoneline Click. Podlaha je dostupná v designu, který věrně imituje kresbu a strukturu kamene. Nabízí atraktivní odstíny béžové, šedé či antracitové barvy.

Vinylová podlaha má antistatický povrch, čímž odpuzuje prach a nepřenáší statickou elektřinu, je vhodná pro alergiky. Vinylová click podlaha je vhodná na podlahové topení, je příjemná a teplá na dotyk bosou nohou. Podlahovina je protiskluzná, pružná a má vysokou požární odolnost Bfl-s1.

Podlaha Stoneline Click má na spodní straně korkovou akustickou podložku (při instalaci odpadá použití podložky pod podlahu), dosahuje útlumu 16 dB. Patří k nejtišším plovoucím vinylovým podlahám. S třídou zátěže 23 a 32 je podlaha vhodná pro bytové (ložnice, obývací pokoj, dětský pokoj, kuchyň, chodba, pracovna, aj.), ale i komerční (kanceláře, restaurace, obchody, butiky) využití.

 

Plovoucí vinylová podlaha XXL a zdravotní nezávadnost

Plovoucí podlahy v extra velkém formátu Longline Click a Stoneline Click jsou zcela šetrné k životnímu prostředí, naprosto bezpečné a nemají žádný negativní vliv na přírodu nebo lidský organismus.

Výrobce klade maximální důraz na kvalitu výroby a vstupních surovin, jejich nezávadnost a jasný původ. Plovoucí vinylové podlahy neobsahují ftaláty. Podlahové krytiny jsou držitelem certifikátu French VOC, kdy A+ je nejvyšší a nejpřísnější stupeň této certifikace a certifikátu Greenguard Gold. Produkty s certifikátem Greenguard Gold vykazují nulové emise chemických látek a tudíž pozitivní vliv na kvalitu vzduchu všude tam, kde jsou používány. Jsou tedy nejzdravější volbou pro bytové či veřejné prostory.

Vinylová podlaha se pokládá plovoucím způsobem, bez lepení a složitého nářadí, po položení je okamžitě vhodná pro používání a zatížení.

×